VITAJTE U NÁS

Sme stredná odborná škola v Pezinku, ktorá má čo ponúknuť svojim uchádzačom.
Absolventi učebných odborov pracujú ako čašníci, kuchári a kaderníci v prevádzkach – podľa typu ukončeného štúdia – doma a v zahraničí, alebo sú sami prevádzkovateľmi či majiteľmi menších reštauračných zariadení, kaderníckych salónov a iných prevádzok.
Školský areál v tichej časti Mesta Pezinok,
uprostred zelene, s vlastným školským internátom, veľkou jedálňou, výbornou kuchyňou, športovou halou, vonkajšími športoviskami (otvorenými pre verejnosť), vlastným kaderníctvom a profesionálne vybavenými priestormi má všetky predpoklady ďalšieho rozvoja.

"Naše remeslo má zlaté dno"

Čo sa u nás môžete naučiť?
Card image cap
Čašník – Servírka

Absolventi tohto učebného odboru sa môžu uplatniť v obslužných profesiách v reštauráciách, hoteloch a ďalších gastronomických zariadeniach. Môžu tiež podnikať ako živnostníci.

Card image cap
Kuchár

Absolventi sú schopní vykonávať kvalifikovanú činnosť pri príprave jedál v reštáuráciách, hoteloch a ďalších zariadeniach spoločného stravovania, i ako živnostníci.

Card image cap
Kaderník

Absolventi nachádzajú uplatnenie vo sfére služieb ako kaderníci v malých a stredných firmách, ako živnostníci alebo zamestnanci firiem, ktoré sa zaoberajú výrobkami vlasovej kozmetiky.